Gintaras, sula, midus, medus
Nemunais per žemės širdį teka,
Ir lietuvis laisvas, išdidus
Į užburtą kalną randa taką.

"Lietuvos vardas", Bernardas BrazdžionisMES TIKRI, KAD PASIRINKOME TEISINGĄ KELIĄ!

GINTARAS - paslaptingas gamtos kūrinys, liaudies dainų apdainuotas, poetų bei meno atstovų išgarsintas, tai LIETUVOS ekonominio, istorinio bei kultūrinio paveldo dalis. Žvelgiant į Europos istoriją šimtmečius atgal, pastebime ypatingą Lietuvos vardo svarbą joje. Vienas iš pagrindinių ekonominių bei kultūrinių aspektų, garsinusių mūsų kraštą - gintaro prekybos keliai. Remdamiesi šia istorine konteksto idėja, mes turime unikalią galimybę garsinti savo kraštą ir šiomis dienomis. Vienas perspektyviausių būdų tai įgyvendinti - pratęsti mūsų protėvių darbą ir vystyti plačią veiklą Gintaro kelio erdvėje.

Mūsų kompanijos pavadinimas susietas su gintaru - UAB "GINTARO KELIAS". Tai visuotino mūsų šalies klestėjimo, gerovės bei integracijos į pasaulio visuomenę kelias.

Mes tikri, kad pasirinkome teisingą kelią!

UAB "GINTARO KELIAS" struktūra:
Lietuvos biznio ir kultūros centras "Gintaro tiltas" Verslo turizmo ir pramogų organizavimo departamentas Žvaigždžių projektasAB "Vilniaus garsas UAB "Energijos kelias" UAB "Energetinės statybos projektai"

UAB "Gintarinė nafta" UAB "Infoluis"

AB "GINTARO KELIAS" - sparčiai besivystanti holdingo kompanija, plečianti savo veiklą įvairiose Lietuvos ūkio šakose bei užsienio šalių rinkose.

UAB "GINTARO KELIAS", pritaikydama įvairias technologijas, projektuoja bei gamina pramonines ir plataus vartojimo prekes, įdiegia naujas technologijas, užsiima prekybine veikla bei teikia įvairias paslaugas.
© 2001 UAB "Gintaro kelias"