UAB "Gintaro kelias" verslo turizmo ir pramogų organizavimo departamentas siūlo bendradarbiauti rengiant įvairaus lygio ir pobūdžio renginius, svečių ir verslo partnerių priėmimus.

Mes pasirengę organizuoti Jūsų verslo partnerių ir svečių priėmimą, atitinkantį jų poreikius:

  • suplanuoti kelionę,
  • užsakyti keltų, autobusų ir lėktuvų bilietus,
  • pasirūpinti vizomis, sveikatos draudimu, viešbučių rezervavimu,
  • suorganizuoti dalykinius susitikimus,
  • aprūpinti organizacine technika ir pagalbininkais,
  • sudaryti individualias programas ir kt.

Mes pasirūpinsime kiekviena smulkmena, ir Jūsų svečių nuotaika viso vizito metu bus tiesiog puiki!

Po oficialių renginių siūlome nepakartojamas pramogines programas, maksimaliai pritaikytas užsakovo poreikiams. Dalykines ir pramogines keliones suorganizuosime ir Jūsų firmos darbuotojams, vykstantiems į kitas šalis.

UAB "Gintaro kelias" siūlo kompleksinę pagalbą organizuojant ir aptarnaujant dalykinius (kongresus, seminarus ir kt.) bei proginius ir laisvalaikio renginius (kolektyvo šventes, firmos ar naujų prekių prezentacijas ir kt.). Jus maloniai nustebins originali programa su žymiausiais Lietuvos atlikėjais, šventės dvasią atitinkanti aplinka, optimalus oficialiosios ir meninės dalies suderinimas, puikios kokybės garso ir šviesos efektai, įvairūs siurprizai, žaidimai, varžybos, kiti nuotaikingi programos akcentai.

Mes pasiruošę surengti nepamirštamą šventę ir dešimčiai, ir tūkstančiui dalyvių!

Patikėkite savo rūpesčius mums - mūsų firma visuomet suras sprendimą, optimaliai užtikrinantį Jūsų poreikius ir galimybes.

Tel./ faks. (8-22) 77 59 19
El. paštas: jurga@amberway.lt


© 2001 UAB "Gintaro kelias"